Dodano: 07.12.2020

Gazetka Pana Steskala

Tegoroczna grudniowa gazetka Pana Steskala stanowi kolejne odzwierciedlenie zmian, jakie zachodziły w naszej firmie w ostatnim czasie. Wraz z nowym logo pojawił się również nowy format, ukłąd graficzny, lepsze zdjęcia i pewien pomysł, który jesteśmy ciekawi jak odbierzecie.

Na pierwszej stronie gazetki świąteczne prezentujemy wyłącznie nasze produkty - te, które powstają w Wypiekarni bądź w Słodkim Studio.

Są tam naturalnie nasze nowości: Duet maku z jabłkiemNorweski chleb świąteczny. Ciekawi jesteśmy czy przypadną Wam do gustu, my bardzo je polubiliśmy.

Na pierwszej stronie znajdziecie również Domki z piernika, a także Pierniki świąteczne we wszystkich możliwych wersjach.

Kolejne strony gazetki poświęciliśmy produktom, których ceny nasi kupcy specjalnie dla Was wynegocjowali. Staraliśmy się, aby były to produkty, które przydadzą się w domu na święta. Dzięki temu, z gazetką Pana Steskala, oszczędzicie czas i pieniądze. Łatwiej jest się przygotować do zakupów, łatwiej jest zorganizować święta z Panem Steskalem.

Gazetka Pana Steskala-1