Dodano: 25.10.2021

Aplikacja Pana Steskala

Dzięki współpracy z naszymi partnerami technologicznymi - firmami PiM i Moonbite prezentujemy Wam dzisiaj naszą aplikację PWA. Chcemy ją Wam tutaj dodatkowo przedstawić.

Czym jest aplikacja PWA? Naszej Aplikacji nie instalujecie ze sklepu producenta Waszego smartfonu, dodaje się ją do ekranu głównego i gotowe. Szczegółowe instrukcje zamieściliśmy na https://pansteskal.pl/klub. Wybraliśmy taką formę z uwagi na jej nowoczesny charakter - jest lekka, szybka, doskonale integruje się ze stroną internetową. Dzięki technologii PWA tworzyliśmy aplikację jednocześnie dla użytkowników systemu IOS i Androida. Do naszych celów okazała się idealna.

Co zyskujecie dzięki Aplikacji? Głównym celem, jaki postawiliśmy sobie na początku projektu było przeniesienie do Waszego telefonu tradycyjnych, plastikowych kart Stałego Klienta, które wielu z Was posiada. Teraz na zakupach swoją kartę zawsze będziecie mieli ze sobą - w telefonie. W tym samym miejscu będzie można również sprawdzić liczbę zgromadzonych punktów, a także wygenerować bon rabatowy. Jedną z kluczowych zmian dotyczących zbierania punktów i realizacji bonów jest ta, która rozszerza Klub Pana Steskala na wszystkie nasze punkty. Teraz możesz rejestrować również zakupy na stoiskach piekarniczych, w punktach małej gastronomii i w Restobarach. Również tam wymienisz bon na rabat.

Drugim filarem, na którym opiera się Aplikacja Pana Steskala jest sklep z naszymi produktami. Znajdziecie tam wszystkie nasze chleby, bułki, kanapki, ciasta i torty. Możecie je łatwo i wygodnie zamówić z poziomu swojego telefonu i odebrać w sklepie. Zakupy są łatwiejsze - pojawiły się nowe, graficzne kategorie, można dodać produkty do listy ulubionych i łatwo ją otworzyć.

Jeśli wolicie tradycyjne zakupy, to Aplikacja podpowie Wam drogę do najbliższego sklepu Pana Steskala.

Co jeszcze dla Was? Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Inauguracji Aplikacji towarzyszy oczywiście promocja, w ramach której na każdą nową kartę zarejestrowaną w Klubie Pana Steskala automatycznie wędruje 50 punktów. To tak, jakbyście wydali u nas na zakupy 1000 zł. Dodatkowo pierwszych 9000 użytkowników otrzyma od nas naszą jubileuszową, lnianą torbę na zakupy. Wystarczy podać adres w Aplikacji.

Aplikacja Pana Steskala-1