Dodano: 10.08.2021

Nowa jakość w Czarnym Dunajcu

10 czerwca o 6 rano pierwsi Klienci weszli w progi Galerii Pana Steskala na czarnodunajeckim Rynku. Oczekiwaliśmy na tę chwilę z dumą, ale i sporą troską o to, czy efekt naszej pracy przypadnie im do gustu. Kilka ostatnich lat to niemały wysiłek nie tylko naszych pracowników, ale i firm, które były zaangażowane na budowie.

Pod koniec maja z udziałem przedstawicieli tych przedsiębiorstw, lokalnych władz i przyjaciół firmy odbyła się skromna z uwagi na obostrzenia uroczystość otwarcia Galerii. Z radością oprowadzaliśmy wówczas naszych Gości i pokazywaliśmy im nowinki, które już niedługo miały stać się ważnymi elementami naszej oferty.

Na stoisku mięsnym uwagę zwraca szafa do sezonowania wołowiny. Chcemy ją sami przygotowywać i serwować. Jak mawia nasz Szef Kuchni z Czarnego Dunajca - jest w niej więcej mięsa w mięsie.

Dzieci od razu polubiły nasz kącik zabaw. Przygotowała go francuska firma Kylii Kids. To pierwszy takie rozwiązanie w Polsce. Najmłodsi mają mnóstwo kreatywnej zabawy a rodzice spokój na zakupach. Cieszymy się, że się to sprawdziło.

Wyjątkowym miejscem, naszą największą dumą, jest Restobar Rynek 15. Przygotowywaliśmy się do jego otwarcia bardzo starannie. Szef Kuchni Michał Wiktorski przygotował autorskie menu oparte na sezonowanej na miejscu wołowinie i lokalnych produktach. Inspiruje go kuchnia włoska, cieszy dostępność owoców morza. 

Ofertę uzupełniają przygotowane przez naszego baristę Mikołaja Sikorskiego znakomite kawy i herbaty, a także unikalna kolekcja drinków.

Nowa jakość w Czarnym Dunajcu-1