Indeks: sbv315
Bon voyage

Cena za torty specjalny przygotowana została w oparciu o złożone zamówienie. Cena tortu zostanie ustalona indywidualnie według preferencji klienta w oparciu o jego wielkość, wybrany smak oraz ilość dodatkowych figurek. Końcowa cena produktu przedstawiona zostanie przed złożeniem zamówienia.

Zobacz zdjęcie 360 zdjęcie 360

Produkt dostępny do odbioru za dni: 7
Dodatkowe informacje

Urodzinowy tort Bon Voyage to słodka podróż urodzinowa dookoła świata. Torty przygotowane przez nasze Słodkie Studio to nieograniczone możliwości ręcznie przygotowywanych dekoracji, które są w pełni jadalne. Torty urodzinowy zachwyci swoim smakiem i oryginalnym wyglądem każdego solenizanta.

Zobacz zdjęcie 360 zdjęcie 360

Tort na rocznicę ślubu - nasze torty przygotowywane są na Podhalu przez wyśmienitych mistrzów cukiernictwa w Pan Steskal Słodkim Studiu. Oprócz wybornych tortów tworzymy również oryginalne słodkie stoły na każde okazję. Nasze wyśmienite torty przygotowywane są w samym sercu Podhala przez cukierników, którzy dbają o najmniejszy detal wykonania oraz wyborny smak. Od ponad 45 lat torty Pana Steskala znane są mieszkańcom całego Podhala.