Indeks: chleb-slowianski
Chleb słowiański

Cena za 100g produktu / Produkt na wagę

Produkt dostępny do odbioru za dni: 2
Cena brutto:
1,55 zł
Dodatkowe informacje

Nasz wyjątkowy chleb poddawany jest 18 godzinnej fermentacji co czyni go puszystym i lekkim a zarazem łatwo przyswajalnym dla organizmu. W jego składzie znajdziemy słód jęczmienny, który dzięki zawartości witamin z grupy B i błonnika poprawia trawienie, usprawnia metabolizm i zapobiega gromadzeniu się złogów w jelitach. Poprawia również kondycję skóry, łagodząc podrażnienia, odczyny alergiczne i stany zapalne. Słód jęczmienny ma dobroczynny wpływ na laktację, podwyższając stężenie prolaktyny, hormonu, który odpowiada m.in. za stymulację produkcji mleka. Z tego względu poleca się go młodym mamom, które chcą karmić piersią. 

Nadal jest ważony, porcjowany i wyrabiany ręcznie - tak jak robiono to przed laty!

Informacje o składzie
mąka pszenna (49%), woda, gluten pszenny zakwas pszenny, sól, drożdże, mąka za słodu jęczmiennego, mąka ze słodu żytniego, mąka ze słodu pszennego, mąka żytnia, glukoza, kwas askorbinowy
Zobacz nasze pozostałe propozycje
Chleb słowiański to pieczywo poddawane 18 godzinnej fermentacji, dzięki temu jest bardzo puszysty oraz łatwo przyswajalny dla organizmu. Chleb jest niezmiennie od lat ważony i wyrabiany ręcznie.