Indeks: ssp314
Straż pożarna

Cena za torty specjalny przygotowana została w oparciu o złożone zamówienie. Cena tortu zostanie ustalona indywidualnie według preferencji klienta w oparciu o jego wielkość, wybrany smak oraz ilość dodatkowych figurek. Końcowa cena produktu przedstawiona zostanie przed złożeniem zamówienia.

Zobacz zdjęcie 360 zdjęcie 360

Produkt dostępny do odbioru za dni: 7
Cena brutto:
230,00 zł
Dodatkowe informacje

Tort urodzinowego prawdziwego strażaka. Płomienie jak i wszystkie ozdoby tego tortu to ręcznie wykonane przez cukierników elementy które z łatwością mogą zostać zjedzone wraz z całym tortem. Tort wywoła uśmiech na twarzy każdego strażaka, którego obradujemy takim słodkim prezentem urodzinowym.

Zobacz zdjęcie 360 zdjęcie 360

Zobacz nasze pozostałe propozycje
Tort ze strażą pożarną - nasze torty przygotowywane są na Podhalu przez wyśmienitych mistrzów cukiernictwa w Pan Steskal Słodkim Studiu. Oprócz wybornych tortów tworzymy również oryginalne słodkie stoły na każde okazję. Nasze wyśmienite torty przygotowywane są w samym sercu Podhala przez cukierników, którzy dbają o najmniejszy detal wykonania oraz wyborny smak. Od ponad 45 lat torty Pana Steskala znane są mieszkańcom całego Podhala.