Indeks: ssp314
Straż pożarna

Cena za torty specjalny przygotowana została w oparciu o złożone zamówienie. Cena tortu zostanie ustalona indywidualnie według preferencji klienta w oparciu o jego wielkość, wybrany smak oraz ilość dodatkowych figurek. Końcowa cena produktu przedstawiona zostanie przed złożeniem zamówienia.

Zobacz zdjęcie 360 zdjęcie 360

Produkt dostępny do odbioru za dni: 7
Cena brutto:
230,00 zł
Dodatkowe informacje

Tort urodzinowego prawdziwego strażaka. Płomienie jak i wszystkie ozdoby tego tortu to ręcznie wykonane przez cukierników elementy które z łatwością mogą zostać zjedzone wraz z całym tortem. Tort wywoła uśmiech na twarzy każdego strażaka, którego obradujemy takim słodkim prezentem urodzinowym.

Zobacz zdjęcie 360 zdjęcie 360

Zobacz nasze pozostałe propozycje
Słodkie stoły
269,00 zł
Słodkie stoły
269,00 zł
Słodkie stoły
269,00 zł
Słodkie stoły
269,00 zł
Tort ze strażą pożarną - nasze torty przygotowywane są na Podhalu przez wyśmienitych mistrzów cukiernictwa w Pan Steskal Słodkim Studiu. Oprócz wybornych tortów tworzymy również oryginalne słodkie stoły na każde okazję. Nasze wyśmienite torty przygotowywane są w samym sercu Podhala przez cukierników, którzy dbają o najmniejszy detal wykonania oraz wyborny smak. Od ponad 45 lat torty Pana Steskala znane są mieszkańcom całego Podhala.