Klub Pana Steskala

Zapraszamy do udziału w programie lojalnościowym

W podziękowaniu za zaufanie, którym obdarzacie nas Państwo robiąc codzienne zakupy w sieci naszych marketów, przygotowaliśmy program lojalnościowy Klub Pana Steskala. Program ten daje możliwość zdobywania bonów rabatowych lub nagród w zamian za punkty naliczane podczas codziennych zakupów. Jesteśmy przekonani, że udział w programie przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupów dokonywanych w sieci Pana Steskala.

Warunkiem do przystąpienia do Programu jest dokonanie w sklepach firmy jednorazowo zakupów za kwotę nie mniejszą niż 50,00 zł oraz wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego i złożenie go u kasjerów lub przesłanie go pocztą wraz z załączonym paragonem potwierdzającym dokonanie zakupów na wymaganą kwotę. Po wypełnieniu Formularza Zgłoszeniowego Klient otrzyma pocztą imienną Kartę. Formularz jest dostępny w naszych sklepach na stanowiskach kasjerskich. Punkty będą przyznawane na Konto Uczestnika po dokonaniu zakupów i przedstawieniu Karty Klienta. Za każde wydane 20,00 zł Uczestnik otrzyma 1 Punkt. Kartę należy okazać kasjerowi przed zainicjowaniem transakcji. Uczestnik może wymienić Punkty na Nagrody lub bony rabatowe o ile zgromadził wystarczającą liczbę Punktów niezbędnych do otrzymania wybranej przez niego Nagrody przedstawionej na aktualnym Plakacie. Ilość nagród jest ograniczona. Szczegółowy regulamin dostępny w sklepach.

Bon rabatowy  może otrzymać każdy klient posiadający Kartę Klienta sieci Pana Steskala, który wyrazi chęć wymiany zgromadzonych punktów na nagrodę w  formie bonu.
Aby pozyskać taki bon  należy zgromadzić odpowiednią ilość punktów  na Karcie Klienta. W zależności od ilości zebranych punktów można otrzymać bon: 25,00 zł, 50,00 zł i 100,00 zł.

Aby uzyskać bon o wartości:

  • 25 zł należy zgromadzić 199 punktów
  • 50 zł należy zgromadzić 299 punktów
  • 100 zł należy zgromadzić 499 punktów