Indeks: sci315
Tort Ciastek

Cena za torty specjalny przygotowana została w oparciu o złożone zamówienie. Cena tortu zostanie ustalona indywidualnie według preferencji klienta w oparciu o jego wielkość, wybrany smak oraz ilość dodatkowych figurek. Końcowa cena produktu przedstawiona zostanie przed złożeniem zamówienia.

Zobacz zdjęcie 360 zdjęcie 360

Produkt dostępny do odbioru za dni: 7
Cena brutto:
280,00 zł
Dodatkowe informacje

Uroczy tort z Panem Ciastkiem przygotowany na świąteczne przyjęcie. Cały tort przygotowany jest ręcznie w Słodim Studiu Pana Steskala, wszystkie elementy są jadalne oraz przygotowane z najwyszej jakości produktów. Tort może również być idelnym urodzinowym prezentem dla osoby obchodzącej urodziny w okresie Świąt Bożego Narodzenia. 

Zobacz zdjęcie 360 zdjęcie 360

Torty urodzinowe, weselne czy na chrzciny tworzymy na zamówienie. Ich każdy, najmniejszy szczegół wykonywany jest ręcznie przez wyśmienitych Mistrzów cukiernictwa w Słodkim Studiu Pana Steskala. Nasze torty znane są na całym Podhalu ze swojego wyśmienitego smaku oraz najwyższej jakości wykonania. Oprócz wybornych tortów tworzymy również oryginalne słodkie stoły na urodziny, wesela, chrzciny.