Indeks: shk313
Tort Hello Kitty

Cena za torty specjalny przygotowana została w oparciu o złożone zamówienie. Cena tortu zostanie ustalona indywidualnie według preferencji klienta w oparciu o jego wielkość, wybrany smak oraz ilość dodatkowych figurek. Końcowa cena produktu przedstawiona zostanie przed złożeniem zamówienia.

Zobacz zdjęcie 360 zdjęcie 360

Produkt dostępny do odbioru za dni: 7
Cena brutto:
250,00 zł
Dodatkowe informacje

Hello Kitty to uroczy torcik dla każdej małej dziewczynki, która uwielbia małe kotki. Ślicznie, ręcznie wykonany torcik to idealna propozycja na urodzinowe przyjęcie. W połączeniu z naszymi bestsellerowymi smakami Słodkiego Studia Pana Steskala będzie znakomitym słodkim prezentem na urodzinach.

Zobacz zdjęcie 360 zdjęcie 360

Zobacz nasze pozostałe propozycje
Słodkie stoły
269,00 zł
Słodkie stoły
269,00 zł
Słodkie stoły
269,00 zł
Słodkie stoły
269,00 zł
Tort na urodziny z kotkiem Hello Kitty - nasze torty przygotowywane są na Podhalu przez wyśmienitych mistrzów cukiernictwa w Pan Steskal Słodkim Studiu. Oprócz wybornych tortów tworzymy również oryginalne słodkie stoły na każde okazję. Nasze wyśmienite torty przygotowywane są w samym sercu Podhala przez mistrzów cukiernictwa, którzy dbają o najmniejszy detal wykonania oraz wyborny smak. Od ponad 45 lat torty Pana Steskala znane są mieszkańcom całego Podhala.