Słodkie stoły

Spraw by Twoja uroczystość była bajeczna i niezapomniana! Słodki stół to niezwykła atrakcja, która podbije serca i podniebienia gości. Stylistykę dobieramy według charakteru, kolorystyki czy motywu przewodniego przyjęcia. Słodki Stół to ukoronowanie każdego przyjęcia!

Masz jeszcze inny pomysł na imprezę? Cudownie! Podeślij nam go na sklep@pansteskal.pl a my wymyślimy słodki stół dla Ciebie.

Wyświetlanie 1-9 of 9 Items
Rozwiń filtry

Chcesz zrobić wrażenie na gościach? Szykujesz wesele, komunię, imprezę czy urodziny? Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Słodki stół od Pana Steskala to bardzo efektowne słodkie specjały, które pozostaną w pamięci gości na długo! Słodki stół na wesele, urodziny, rocznicę czy baby shower to świetna atrakcja, która przyciągnie wzrok wszystkich Twoich gości. Słodki stół na wesele od Pana Steskala to znakomite połączenie tradycyjnych wyrobów cukierniczych z nowoczesnym designem. Desery, mini tarty, tarataletki, babeczki, cakepops, bezy, galaretki to tylko niektóre z bogatej oferty Pana Steskala. Słodki stół jest przygotowany według życzeń klienta, tematyki imprezy oraz charakteru przyjęcia. Przygotujemy słodki stół na wesele, roczek, 18, rocznicę, komunię czy baby shower. Słodki stół daje też duże możliwości personalizacji, dedykowane dekoracje z pewnością zachwycą wszystkich gości. Słodki stół na wesele, komunię czy imprezę firmową to strzał w dziesiątkę! Zamów już dziś. Realizujemy zamówienia na terenie Podhala, Orawy i Spiszu.